שוקי מדנס

עשייה למען הקהילה

שוקי מדנס נוהג לעשות רבות למען הקהילה, והוא נוהג לתרום באופן קבוע מכספו ומזמנו למספר גופים, בעיקר (אך לא רק) בשכונת התקווה שבה גדל.

בין היתר תורם שוקי למועדונית השוכנת בשכונת התקווה, אשר מיועדת לילדים ובני נוער מגיל גן ועד גיל 18. בזכות תרומותיו מצליחה המועדונית לספק מסגרת תמיכה חמה לילדים ובני הנוער המגיעים אליה לאחר שעות הלימודים, כולל ארוחות חמות ושלל פעילויות בתחומי: לימודים, ספורט, תעסוקה והעשרה.

שוקי תורם גם לבית הספר לאמנויות התיאטרון, הסטודיו של יורם לוינשטיין, השוכן בלב שכונת התקווה ומפעיל מספר מיזמי התנדבות קהילתיות במסגרת תכנית הלימודים; הסטודנטים בסטודיו לוקחים חלק בפעילויות מגוונות עם האוכלוסיה המקומית, כגון ילדי בתי ספר יסודיים, קשישים, נוער בסיכון ועולים חדשים.

בנוסף, שוקי סייע במימון המרחב לטכנולוגיה מתקדמת ע"ש אביו, שמחה מדנס, הנמצא בבית החולים "שיבא" שבתל השומר.

כחובב מוסיקה אשר נהנה גם מנגינה באקורדיון בזמנו הפנוי, שוקי הקים את "תזמורת הבוסתנאים" אותה הוא גם מוביל ומממן. זוהי עמותה הפועלת לקידום שירת העם ולשימור נגינת האקורדיון. בתזמורת חברים כ-30 נגנים, כולל שוקי עצמו, והיא עורכת הופעות בהתנדבות בכל רחבי הארץ. במקביל נוהג שוקי להפיק אלבומים ישראליים מדי מספר שנים, ובכך הוא מעניק חשיפה למגוון מוסיקאים ותיקים וצעירים.

אודות שוקי מדנס

שוקי מדנס הוא מייסד ויושב ראש מדנס סוכנות לביטוח בע"מ, סוכנות הביטוח הפרטית הגדולה בישראל. מתחילת דרכו בענף הביטוח ועד היום, תפיסתו הביטוחית מתאפיינת בשירותיות, מקצוענות, שקיפות, דייקנות, יצירתיות, חדשנות ותעוזה, במקביל להסתכלות רחבה הלוקחת בחשבון את כלל המשתנים הרלוונטיים; כך מתאפשר לסוכנות שבראשותו ליצור תכניות ביטוח ייחודיות אשר מעניקות מענה אופטימלי לצרכי המבוטחים.

פרטים אישיים וקריירה

שוקי מדנס נולד, גדל והתחנך בשכונת יד אליהו שבתל אביב. את דרכו בתחום הביטוח החל לאחר שהשתחרר משירות צבאי כקצין בכיר ונרשם ללימודי כלכלה באוניברסיטת בר אילן. כבר במהלך הלימודים פתח סוכנות ביטוח עצמאית ברחוב בן יהודה שבתל אביב ולאחר מכן העביר את משרדיה אל השכונה בה גדל.

בתחילת דרכה של מדנס סוכנות לביטוח זיהה שוקי כי קיימים פלחים מסוימים באוכלוסיית המבוטחים אשר אינם מקבלים מענה ביטוחי המתאים באופן מלא לצרכיהם, בהם: רופאים, רופאי שיניים, פסיכולוגים ובעלי מקצועות פרארפואיים. על מנת לספק להם את המענה הנדרש, הביא שוקי לישראל את אגודת MDU המיועדת לעוסקים במקצועות הרפואה ומספקת להם הגנה בתחומי הביטוח, המשפט והמיסוי. הצעד זכה להצלחה, וסוכנות הביטוח החלה להתמחות בתכניות ביטוח ייחודיות לתחומי הרפואה, תוך התחשבות במציאות המשפטית הדינמית.

יחד עם הניסיון שצברה מדנס סוכנות לביטוח בתחומי הרפואה והאחריות המקצועית הרפואית, הגיעה גם העת להתרחב: שתי חברות בת הוקמו לסוכנות: האחת היא MRM, אשר עוסקת בתחום של ניהול סיכונים ברפואה והעלאת מודעות לסיכונים בתחום; השניה היא MCI, העוסקת בניהול תביעות באמצעות מומחים לרפואה ועורכי דין, במטרה להפיק לקחים מתביעות בנושאים רפואיים ולמנוע את הישנותם של מקרים דומים בעתיד.

בהתבססותו על המיומנות שנצברה בסוכנות בתחום הנישה הרפואית, פנה שוקי אל נישות נוספות שעד אותה עת לא נהנו ממענה ביטוחי מתאים לצרכיהן, בהן רואי חשבון, עורכי דין ואדריכלים. כיום, סוכנות הביטוח מדנס גאה לייצג את לשכת רואי החשבון, לשכת עורכי הדין, חיילים בשירות סדיר ובשירות מילואים ועוד.
בזכות פעילותם של שוקי מדנס וסוכנות הביטוח בראשותו, נוצר בישראל בסיס לבניית תשתית ביטוחית אשר מתאימה תכניות ביטוח באופן מדויק המתאים לדרישות ולצרכי הלקוחות.

שוקי מדנס